Garance kvality

Skvělá cena

Cvičení pro maminky

Certifikát zdravotnictví PP

Parkoviště

ZÁBALY Hollywood Body Wraps

Hollywood body Wraps, jak samo napovídá, pochází z USA, kde jí používá většina filmových hvězd a nechávají se jí zkrášlovat i ženy ve speciálních salónech a spa centrech. Je to metoda, která je zaměřena na celkovou detoxikaci organismu, nastartování metabolismu , zprůchodnění lymfatického systému a odstranění otoků.Díky speciálním bandážím, které se namáčejí do směsy z čistě přírodních látek, se nám daří dosáhnout skvělých výsledků, které jsou znatelné již po prvním zábalu.

Detoxikace

Detoxikace je nedílnou součástí tradiční čínské medicíny, ale už i západní země objevily důležitost této procedury. Slibuje totiž skoro zázračné výsledky. Má omlazovat, dodávat energii, ulevit od chronických onemocnění, nepříjemných zdravotních potíží, ale třeba i stresu nebo dlouhodobé únavy. Pojem detoxikace znamená odstraňování toxinů z těla. Jde o soubor procesů, postupů a metod, které vedou k odbourávání a vylučování škodlivých látek z organismu. Hlavním detoxikačním orgánem jsou játra. Mezi základní detoxikační systémy lidského těla patří vedle jater také ledviny, plíce, lymfatický systém, kůže a střeva. Toxiny se z těla vylučují především močí, dechem, potem, hlenem, slzením a stolicí.

Toxiny

Jako toxiny se obecně označují toxické, tedy jedovaté, zdraví škodlivé látky. Mohou vznikat synteticky. Vedle toho jde také o látky rostlinného, živočišného nebo nerostného původu. Množství toxinů je v dnešní moderní společnosti natolik vysoké, že se s nimi organismus často sám neumí vyrovnat. Příklady toxinů: glutamáty, konzervanty, chemická aditiva a barviva ze stravy,kofein, alkohol, nikotin a jiné drogy antibiotika, hormonální a jiné nebezpečné léky, a mnoho dalších.

Lymfatický systém

Lymfatický systém je systém lymfatických cév a uzlin, který shromažďuje lymfu z celého organismu a odvádí ji zpět do krevního oběhu. Lymfa se dá charakterizovat jako bílá, mléčně zabarvená tekutina, která obsahuje lymfocyty, bílkoviny a tuky. Tato tekutina se hromadí v mezibuněčných prostorech tkání a krevních cév a je shromažďována lymfatickým systémem, z kterého se pak přesunuje zpět do krve. Je součástí imunitního systému, v němž má významnou úlohu v obraně těla před infekčními a nádorovými onemocněními. Uzliny obsahují velké množství lymfocytů (lymfocyty jsou jedním z druhů bílých krvinek), jenž mají schopnost neutralizovat a ničit bakterie a viry. Lymfatický systém hraje důležitou roli také v absorpci tuků z potravy ve střevním traktu. Zatímco produkty trávení cukrů a bílkovin mohou procházet do krve přímo, tuky se musí dostat nejprve do lymfatických (označovaných jako chylózní) cév.

Účinky a výhody:

- odstranění otoků a nadbytečné vody z těla

- rozproudění a obnova lymfatického systému

- redukce celulitidy

- příznivý vliv na kvalitu a zvýšení pružnosti pokožky

- dodává tělu energii a regeneruje unavené svaly

- odbourání toxinů a nečistot z těla

- posílení imunitního systému

- urychlení metabolismu

- obsahuje minerální látky a vitamíny

- podpora léčby ekzému a akné

- zlepšení trávení

- hormonální rovnováha, gynekologické problémy

Kontraindikace (kdy na zábal nemůžete jít):

- těhotenství

- kardiovaskulární choroby

- infekční onemocnění, akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění

- po prodělání vážné nemoci, operace, při hormonálních poruchách se prosím poraďte se svým lékařem, jestli můžete jít na kompresní terapii

Jak probíhá metoda Hollywood Body Wraps:

1.Před zábalem - klient se osprchuje, nesmí si tělo mazat žádným krémem ani olejíčkem, 2 hodiny před zábalem nejíst(těžké jídlo), nesportovat v den zábalu(ani nevykonávat velkou fyzickou zátěž).

2.Zábal trvá přibližně 90 minut. Wrapařka Vás seznámí s procedurou, vysvětlí veškeré dotazy a zjistí případné kontraindikace. Poté bude bandážemi, které jsou namočeny ve speciální přírodní lázni( 150ml směsi smícháme s cca 1,5l teplé vody), provádět lehkou masáž (ve směru lymfatického systému- od nohou k pasu, od rukou k pasu, poslední bandáž od hýždí do pasu směrem ke klíčku) a tím rozproudíme lymfatický systém. Obleče Vás do thermo obleku a budete v klidu ležet a relaxovat 60 minut.

3.Po zábalu - nesprchovat se 24 hodin, pít dostatek tekutin(vody) 2-3l, dodržovat si správnou životozprávu a zdravý životní styl, druhý den začít cvičit, nepít alkohol a nekouřit, doporučujeme tento zábal zopakovat v průběhu 7-10 dní

Směs Hollywood Body Wraps je kaolín se silnými detoxikačními účinky, má vysoký obsah železa, pomáhá rozdělovat kyslík v krvi a ve svalech, zásobuje celé tělo energií, zbavuje tělo těžkých kovů.  Má čistící schopnost, odstraňuje zácpy a pocit nadýmání. Má příznivý vliv na křečové žíly a metličky

CENA

Cena 1 zábalu 1490Kč

POKUD NEDORAZÍTE - STORNOVACÍ POPLATEK ČÍNÍ 320KČ. Děkujeme za pochopení.

Kde nás najdete

Macharova 82/8
702 00 Ostrava

Vchod přes bránu
Otevírací doba

Po 07:30-20:00

ÚT 07:30-20:00

ST 07:30-20:00

ČT 07:30-20:00

PÁ 07:30 -20:00

So - Ne dle domluvy

Telefon
Majitelka :

+420 776 207 608

Studio :

+420 776 166 974

Připojte se k nám